Jdi na obsah Jdi na menu
 


KOČKA SMŮLY

5. 1. 2007

Černá kočka

AUTOR:Aneta K.

Nikdy jsem nevěřila na pověry typu,že nesmíte projít pod žebříkem, pátek třináctého,pak že pokud vám přeběhna černá kočka přes cestu znamená to smůlu. A tak dále, a tak dále. Ale nedávno jsem změnila svůj názor. Stalo se to na začátku prázdnin s mojí kamarádkou jsme se šli jednoho dost horkýho odpoledne vykoupat na místní koupaliště. A přes cestu nám přeběhla již zmíněná černá kočka. Kámoška samozřejmě začala šílet a obcházet to a já s ledovám klidem přešla. Během odpoledne se nic nedělo. Ani jsem si na to nevzpoměla ´divný věci se začli dít, až následující den. Nejprve to byli maličkosti, ale pak jsem šla navštívit svoji babičku, uklouzla jsem na shodech a zlomila si nohu. Tím jsem myslela, že moje smůla končí..ale byl to teprve začátek za dva dny mi umřel pes..trvá to, až do te´dka..bojím se co všechno ještě může přijít. Prosím pomozte mi, jak se tý smůli zbavit. Moc, Moc prosím pora´dte. Přece to nemůže trvat věčne..
http://pohlednice.tiscali.cz/foto/zvirata/cat21.jpg

Pověry.....existují či ne?
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

já taky

(Zdeněk, 11. 9. 2009 18:55)

přátelé. já jsem taky zbalil jednou jednu kočku. taky byla černá. asi z afriky. no a asi po týdnu,co sme se znali,tak ve tmě jak přebíhala silnici, jsem jí neviděl, jak byla tmavá a přejel jsem jí. a taky mi to přineslo smůlu.

neboj

(Dave, 11. 9. 2009 18:49)

neboj Aneto. hned tu kočku chytnu a zavřu jí doma. na to vem jed. ta už nebude běhat přes silnice. však já ji naučím. ještě že si to napsala. jinak bych o tom ani nevěděl a kočka by si lítala bůh ví kde. vydrž Aneto už jdu lovit.

No...

(Hádes, 17. 10. 2007 17:27)

Kámoš se jednou zhulil, a šli jsme, a přes cestu nám přeběhla mourovatá kočka, tak se rozhodl to obejít a v silnici ho napálil cyklista, nikomu se nic nestalo.
Jinak, myslím si, že je to pouhá nešikovnost a shoda debilních náhod.

sadaaaaaaaaa

(Pytel, 6. 10. 2007 14:14)

Vy jste vazne paranoidni maniaci a silenci :D

hm....

(rhr, 1. 10. 2007 20:38)

....................leoneko nestras ji uz ma dost

hmmm

(POalmer, 30. 9. 2007 14:13)

ja ti poradim..sedni si k pocitaci a pis dal tydle zkurveny pribehy

poradit.tak jo

(marky, 5. 9. 2007 18:49)

ky se ti to stalo?jestli se ti to zacalo na zacatku tehlech prazdnin tak to muze trvat treba 5 let

hztujuzehá

(dxhtrshz, 13. 6. 2007 14:03)

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzztrdzhnžsdnjářdmnáumdnežčwýmnřám

Poradím ti!

(Leonek, 4. 4. 2007 20:32)

Zkusím ti co nejlépe poradit ale napiš mi na tebe kontakt!Cítím že ti musím poradit co nejdřív!Taková smůla je hrozná a neboj já to taky zažila a než se ti přihodí další smůla potřebuješ varovat a zkusit se proti ní bránit!Pomohu ti.Tohle je velmi vážné,není to jenom tak!Může se ti stát cokoliv!Může se ti stát dokonce i něco mnohem horšího než zlomit si nohu,umře ti pejsek(Je mi ho moc moc líto:o((((Moc)...můžeš přijít o ruku,o nohu,můžeš přestat vidět,slyšet,můžeš oněmět...můžeš dokonce i umřít!Věř mi tohle je vážné!
Co nejdřív budeš moc tak mě kontaktuj na Leonka@inMail.cz , leonatko@centrum.cz , na www.alik.cz na Leonek nebo Neonka... na www.leonek.pise.cz na www.leonekazvirata.blog.cz na Mnichovice u Prahy Pražská 619 (nové)bytovky ale honem mě kontaktuj protože tohle je vážně vážné může se ti stát cokoli!!!