Jdi na obsah Jdi na menu
 


PROKLETÍ....?!

13. 9. 2007
BEATRIS IS BACK

Řeknu vám příběh, který se stal mě osobně. Chodila jsem do tanečního kroužku a jeli jsme na soustředění do Krásné (je to někde poblíž Beskyd, někde tam). Byla jsem v jednom pokoji společně s 4 holkama a naší vedoucí. V tom pokoji byl sklad. Skladovaly se tam deky, peřiny apod. Dřív tam jezdily tábory a vypadalo to tam trošku jinak. Ale to není podstatné. Jednou na ten tábor přijela jedna dívka jménem Beatris (teda abych to upřesnila, jí se tak pouze říká, její pravé jméno se neví). V tom skladu byl duch nějakého chlápka, kterému se tam dříve něco stalo a zemřel tam. Všichni měli zákaz do toho skladu chodit. Beatris se chtěla do toho skladu alespoň jednou podívat, ale její kámošky jí to nedovolily. Beatris to ale nedalo a do toho skladu vešla a navíc v noci. Ráno ji všichni začali hledat. Její kamarádky nakonec pověděly, že chtěla do toho skladu jít, ale už bylo pozdě. Policie prohledala celý sklad, nenašla ani tělo, ani kostru, krev...prostě nic. Přes noc se před tímto pokojem objevil velký černý kříž a spadla nedaleká kaplička. Každou noc, kdy je tam nová skupinka lidí prý Beatris vychází z toho skladu a fouká na lidi, aby šli do toho skladu a tím jí pomohli ven. Spala jsem přímo u toho skladu a opravdu jsme všechny holky v tom pokoji cítily přibližně ve stejnou dobu nějaký závan chladného, jakob mrtvého dechu. (Podotýkám, že okna i dveře byly zavřené.) Druhý den jsme se s holkama rozhodly Beatris vyvolat. Asi se nám to povedlo. Všichni byli s náma. Sice ne všichni vyvolávali, ale byli jsme všichni v jednom pokoji. Ta chata má dvě patra. V druhém jsou pouze ložnice. Sprchy, záchody, jídelna apod. jsou v prvním patře. Vyvolávaly jsme a vyvolávaly a ve chvíli, kdy jsme řekly "Beatris, jestli jsi zde, tak něco udělej" (už nevim přesně jak to bylo) začaly v prvním patře třískat dveře od záchodů. Nikdo tam nebyl a průvan to taky být nemohl, protože byla všude zima a tak bylo vše zavřené. Všechny jsme se tak vyděsily, že jsme porušily kruh. Naštěstí se nikomu nic nestalo, ale několik holek bylo dost vyděšených a tak jsme Beu radši zase odvolaly. V té chvíli všechno přestalo a byl klid.
Veruš,13

Obrazek


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

už jdu na pomoc

(Dave, 11. 9. 2009 17:57)

Věruš neboj se. seženu nějaké lidi a uděláme výpravu pro záchranu Beatris. vezmu si radši i ochrannou přilbu. jeden nikdy neví. co kdyby mě chtěl někdo klepnout po hlavě,že? jo a baterku si taky vezmu. jo a radši i vysílačku. neboj. budeme v kontaktu. :o)))

uchile a debile

(Parma-lenka, 2. 4. 2008 16:06)

Palmer i Lenka maj pravdu . Já jsem to taky viděla ten příběh od jinejch autorů a na jinejch stránkách ...dvakrát....takož(u mě to znamená taky )

uchile

(Lenka, 17. 10. 2007 16:11)

si blba to se nikdy nestalo ja tam byla taky!!!!!!!!!!

debile

(Palmer, 30. 9. 2007 13:47)

tenhle pribeh je na 2 jinejch strankach a od jinejch autoru tak co jkecas