Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vyvolávání DUCHŮ.....

5. 1. 2007

MUŽ PODLE POPISU


AUTOR: Karolína S.

Jednou u nás byla na návštěvě moje teta Mirka..Máme spolu jednu společnou zálibu..obě dvě věříme na duchy, ufo..a takové to nadpřirozeno. Teta mi něco z čeho mi šel mráz po zádech. Jednou se prý se svými kamarádkami chystala na nějakou diskotéku, ale protože měli ještě čas, tak se rozhodly, že budou vyvolával duchy. Jedna z tetiných kamarádek měla nějakou knížku, kde bylo napsáno, že když se duch vyvolává..tak musíte říct do jaké podoby aby jste ho poznali. A oni se rozhodly, že duch, kterého budou vyvolávat se jim má zjevit jako starý muž..v tmavém plášti..Tak vyvolávali a nic se nedělo. Takže šly na diskotéku..a když se orý moje teta rozhlédla..utrpěla hrozný šok..celou cestu za nimi šel ten muž..přesně podle popisu..když dorazily na diskotéku přišel tam i ten muž a lezla mu prý krysa do rukávu..teta i její kamarádky byli úplně v šoku. Já osobně jsem duchy vyvolávala alespoň stokrát..ještě nikdy se mi to, ale nepadařilo. Na jednu stranu bych byla ráda, kdyby se mi někdy něco takového stalo..ale asi bych zemřela strachem.
http://img1.grafika.cz/grafika/images3/ksvicka28.jpg

Věříte? Nebo si jen říkáte.....DALŠÍ BLÁBOL...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hmm

(tjj, 9. 6. 2008 18:09)

hmmm dobry mno ..

strach

(honza, 18. 12. 2007 15:05)

mi s kamaradama chceme vyvolavat duchy ale mame strach

funguje to

(turiel, 22. 11. 2007 21:52)

skuste vyvolat ducha skrze spiritistickou tabuli. sežeňte si nějakou starodávnou,mystickou.
žádnou obyč. a hlavně,držte se návodu. když to člověk dodrží,není možné aby se to nepovedlo. duchové komunikujou a jsou schopni se i zjevit a brát na sebe určité podoby. ten příběh o muži podle popisu je možná opsanej odjinud,ale věřím že se to stalo.

luli

(luli, 20. 10. 2007 11:59)

aji bych věřila,,ale..až na tu krisu to je fakt pohádkové..nepřeháníš???co myslíš???

Ja ...

(Anna, 30. 9. 2007 12:33)

Keby sa mi to stalo zomrela by som od šťastia.

volovina

(Olča, 2. 6. 2007 17:37)

jo-říkám si DALŠÍ BLÁBOL a navíc sem to už četla takže fakt nechápu jak to můžete opisovat.je to srabský že si nemůžete něco vymyslet sami a navíc eště taková hloupost