Jdi na obsah Jdi na menu
 


Znameni?

29. 10. 2007

Sen o duchoch ... pravda?

 

Ked som spala mala som čudný sen...Išla som do školy a ked som sa chystala domov uvideľa som pri šatni malú postavu.Bola celá čierná a akoby mala sukňu a krátké vlasy.Pri šatni ešte stáli tri dievčatá, ktoré sa rozprávali ale nevšimli si tú postavu.Potom ked som už vyšla z školskej budovy pri stánku s časopismi som zahliadla takú istú malú postavičku.Začal fúkať chladný, silný vietor, listy sa začali zdvíhať a krútiť, vo vzduchu bolo niečo hrôzostrašné...Ale sen už nepokračoval lebo ma mama zobudila.Cestou do školy a na ceste domov som zahliadla tie známe postavy.Začal fúkať slabý vánok a akoby sa listy začali okolo točiť.Vtedy som si spomenula na sen, a že by to mohlo byť pokračovanie.Dodnes rozmýšľam čo to bolo?Nejaké znamenie?Neviem, no stále nad tým rozmýšľam...

Anna

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(vhgvmjgvjgv, 30. 10. 2007 18:20)

NUDAAAAAAAAAAAAA!!!!
MRTVOLKA vobec nie si MRTVOLICKA!!!

Re: ...Blbost

(Prd, 22. 2. 2012 15:30)

to je ale blboooost !!! :)

Mrtvá holčička ...

(Katka, 22. 2. 2012 15:16)

Když jsem spala zdál se mi hrůzostrašný sen.Byl o tom že jsem stála před malou holčičkou,měla žluté vlásky,zelené oči,růžové střevíčky a růžové roztrhané šaty. Vyděla jsem jak před mýma očima umírá . To místo kde se to celé odehrávalo jsem znala . Připomínalo mi to dvě známá místa . V noci jsem se strachy probudila a řekla jsem si že je to jenom sen,potom jsem zase usnula.Na druhý den jsem šla do školy a všechno jsem řekla svým nejlepším kamarádkám Nikole a Míši.Vyděli jsem mrtvou kočku a myslely jsme si že je to k tomu snu,a ještě ta kočka měla otevřené oči a měla je také zelené oči jako ta holčička ze snu a proto jsem si myslely že je to skutečný sen a že je ta kočka její. Ve škole každou přestávku jsme si sesedly do jedné lavice a ten sen jsme kreslily.po škole jsem se domluvila S Nikolkou že na to místo se půjdeme podívat a nakonec jsme tam fakt byly.Pak jsme šli domů a napsaly to tu . pořád o tom přemýšlíme.Napsaly : Nikola a Katka.

Hlouposti

(Natálie Tušerová, 26. 10. 2011 19:01)

Ježiši takový keci kdyby to bylo sfilmovaný tak by se ani moje střelená sestřička nebála.Viděly jste už pranormal activity?Je to horor stejně jako zmeškaný hovor ve 3:15 zemřeš zlověstné ticho a kruh.To je něco.

no fakt opravdu hezký

(Dave, 11. 9. 2009 17:12)

no a tá Anna nad tím pořád přemýšlí a pořád přemýšlí a pořád dál a už,už skoro na to přišla, když tu najednou jí vypadl mozek z hlavy a už nebylo čím přemýšlet. No a všichni společně z Aničkou žili šťastně,protože bez mozečku už jí takové bludy po rozumě nechodily. Protože bez mozku ani rozumu není. I tu najednou zazvonil zvonec a Anna bez mozku ani netuší, že už je konec :o)))

Hezký

(Veverka Terka, 2. 4. 2008 15:34)

Hezkýýýýýýýýýý , kddyž jsem před chvilkou četla příběh o mrtvole na hřbitově od Adama ,rozpomněla jsem se na jeden příběh na jiných stránkách od už nevím koho , že je to ten samej ...no , a stejně než sem si to rozpomněla , tak z toho příběhu (věřte-nevěřte) jsem NEMĚLA husí kůži , ale z tohohle příběhu málem ano ...